PROJELER

Villa Viya - Şile

Villa Viya, İstanbul'a 30 dakika uzaklıkta Şile'nin en önemli turizm alanı; Şile kumunun ve güneşinin doğal fizyoterapi doktoru olarak da anılan Kumbaba mevkinde...

Villa Viya, İstanbul trafiği, otopark sendromu, iş stresi, gürültü ve karmaşadan uzak bir yaşam alanı. Denizin ve yeşilin buluştuğu Villa Viya da, Karadeniz'in havasını soluyup, dalgaların eşliğinde, eşsiz gün batımını izleme fırsatı bulabilirsiniz. Villa Viya'daki eviniz size dört mevsim boyunca, konfor ve rahatlığı, teknoloji ve insanı, huzur ve dinamizmi buluşturan modern, farklı, iç açıcı çözümler sunan, ailenizle hareketli, renkli ve güzel anlar yaşayabileceğiniz, hem ruhunuzu hem bedeninizi dinlendirebileceğiniz bir yaşam sunuyor.

Masmavi gökyüzünde, altın sarısı parlayan güneş altında kumsal boyunca yürüyüp ayağınızın altındaki ıslak sert kumu hissedin... Deniz sanki güneşin ışınlarını yansıtan gümüşten bir ayna gibi gözlerinizi kamaştırıyor. Dalgaların sesi, denizin kokusu sizi davet ederken, denizi ve içinizi huzur kaplıyor, yaşama sevinciyle doluyorsunuz. "Hayata başka bir pencereden bakmak ve bu hazları duymak istiyorsanız", Villa Viya'da sizin de bir yaşam alanınız olsun.


Projenin internet sayfası:

www.villaviya.com.trAna Sayfa | İletişim | Site Haritası
Her hakkı saklıdır.
Düzeysoft Bilişim Hizmetleri