PROJELER

Rize VİYAKENT Konut Projesi

Kopuz Gayrimenkul Yatırım A.Ş., yeşille mavinin ayrılmaz ikili olduğu, Türkiye'nin güzide şehri Rize'de, 25 milyon TL maliyet bedelli ikinci yatırımını da hızla inşa ediyor

Firmamız, Gündoğdu ilçesindeki birinci konut projesinden sonra, Rize'nin en gözde yerleşim yeri olan Fener Mahallesi'nde, 114 daireden oluşan VİYAKENT konut projesinin temellerini 2013 yılının Temmuz ayında attı.

VİYAKENT konut projemiz, şehir merkezine 2 km, Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi rektörlüğüne 100 metre, sahil yoluna ise 200 metre mesafededir. Ses ve toz kirliliğinin olmadığı ayrıcalıklı sitemiz, asfalt ve şehrin yoğunluğundan uzak olduğu gibi yeşilin her tonunu seyredebileceğiniz manzaraya sahiptir.

VİYAKENT, 114 araçlık 4 katlı kapalı otoparkı, yüzme havuzu, fitnes salonu, güvenliği ve 4 cephesinde yolu olan, kapanmaz deniz ve dağ manzarasıyla Rize'de bugüne kadar emsali görülmemiş bir konut projesidir.

Birinci bodrum katından bile deniz manzarası seyredebileceğiniz VİYAKENT projesi, 2 bloktan meydana gelmektedir. 4 cephesi de açık olan projemizin Güney ve Batı cepheleri, sabah ve akşamları kuş seslerinin eksik olmadığı orman manzaralıdır.

VİYAKENT konutlarının hemen yanıbaşındaki tertemiz, küçük, doğal dereye 2 adet şelale inşa ederek siz değerli site sakinlerinin, şırıl şırıl akan suların sesiyle huzurlu bir hayat yaşamanızı arzu etmekteyiz.

VİYAKENT sitesi içerisinde inşa edeceğimiz çocuk oyun parkı, gençler için basketbol sahası, tüm site sakinleri için yürüyüş yolları, mükemmel bir peyzaj düzenlemesiyle bezenecektir.

Kopuz Gayrimenkul Yatırım A.Ş., Rize'nin incisi Fener Mahallesi'nde, 6 dönüm arsa üzerinde inşa etmeye başladığı ayrıcalıklı VİYAKENT konut projesindeki 2+1, 3+1, 4+1 seçenekli daireleri, 150 bin TL ile 500 bin TL fiyat aralığıyla siz değerli müşterilerinin hizmetine sunmanın haklı gururunu ve mutluluğunu yaşıyor.
Projenin internet sayfası:

www.viyakent.com


Ana Sayfa | İletişim | Site Haritası
Her hakkı saklıdır.
Düzeysoft Bilişim Hizmetleri